Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

Covid-19 Tatili LGS Ders Çalışma Programları

Ülkemizde de yayılmaya başlayan Covid-19 salgını sebebiyle eğitim öğretim faaliyetlerine 2 hafta ara verildi. LGS için hazırlık yapan öğrencilere hazırlamış olduğumuz günlük LGS çalışma programı çizelgelerini sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Eğitim faaliyetlerine ara verilmesi hepimiz için üzücü olsa da bu tatili fırsata çevirmekte fayda var. Bu tatili iyi geçiren LGS öğrencilerinin rakiplerinin önüne geçmek için çok büyük bir fırsata sahip olduğunu düşünüyorum. Sizler için hazırladığımız LGS çalışma programı aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Sizlere tavsiyem hazırlamış olduğumuz LGS Çalışma Programını kendinize göre kişiselleştirmeniz ve günü gününe mutlaka uygulamanız. LGS çalışma programına ek olarak aşağıdaki linklerden LGS konu başlıkları tablosuna da ulaşabilirsiniz. Bu tabloda LGS’de sorumlu olduğunuz konu başlıkları yer alıyor. Bu tabloyu kullanırsanız eksik olduğunuz konu başlıklarını tesbit edebilirsiniz. Sizlere tavsiyem çalıştığınız konu başlıklarını tabloyu kullanarak işaretleyin ve işaretlenmememiş olan eksik konularınızın üzerine daha fazla düşün.

LGS Çalışma Programını buradan indirebilirsiniz.

LGS konuları tablosunu buradan indirebilirsiniz.

Programı isterseniz kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Umarım program sizler için faydalı olur ve hedeflerinize ulaşma konusunda sizlere yardımcı olur.

Author

Yusuf TAŞÇI