Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

Hedefi Derece Olanlara Aralık LGS Ders Çalışma Programı

Aralık ayı için hazırlamış olduğumuz LGS Ders Çalışma Programımız yayında. Yazının alt tarafına koymuş olduğumuz linklere tıklayarak ders çalışma programını indirebilirsiniz. Sonrasında da kendinize uygun bir şekilde düzenleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çalışmalarınız boyunca ihtiyacınız olan kaynakları Sınavdayım Market sayfamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca bu program için hazırlamış olduğumuz videoyu da izlemeyi unutmayın.

LGS’de Derece Hedefleyenler için Önerdiğimiz Kitaplar

Liselere geçiş sınavı’nda (LGS) derece yapmayı hedefliyorsanız içerisinde bulunduğumuz bu dönemi çok dikkatli geçirmeniz gerekmektedir. Sizlere hazırlamış olduğumuz ders çalışma programını kullanarak çalışmalarınıza yön verebilirsiniz.

Bu yazıya özel sizlere 5 farklı kaynak önerisinde bulunacağız. Bu 5 kitabı da çözerseniz LGS’de istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

  1. Tonguç Akademi Zor ve Ötesi
  2. Paragrafın Şifresi Yayınları Yeni Nesil Paragrafın Şifresi Soru Bankası
  3. Tonguç Akademi ParagrafON Paragraf Kitabı
  4. Tonguç Akademi 8. Sınıf Matematik Taktikli Soru Bankası
  5. Paragrafın Şifresi 8. Sınıf Yeni Nesil Türkçe Soru Bankası

Sizlere önerdiğimiz LGS kitaplarının tamamını Sınavdayım Market üzerinden satın alabilirsiniz.

Aralık ayı LGS Ders Çalışma Programı

Sizler için özenle hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programı hazır. Bu programı buradan indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra yazıcıdan çıktı alarak kendinize göre gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

Çalışmalarınızda sizlere tavsiye edebileceğimiz bir diğer şey ise Pomodoro Tekniği’ni kullanmak. Bu tekniği kullanarak çalışmalarınızı daha sistematik hale getirebilirsiniz. Pomodoro tekniği kullanan takipçilerimiz için geliştirdiğimiz “Pomodoro Sayacı” uygulamasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

  1. Google Play Store
  2. Apple App Store

Hepinize çalışmalarınız boyunca başarılar dilerim. Geri bildirimlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Author

user