Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

30 Nisan’a kadar okullar tatil, LGS ders çalışma programı çizelgemiz hazır !!

Ülkemizde de yayılmaya başlayan Covid-19 salgını sebebiyle eğitim öğretim faaliyetlerine 2 hafta ara verilmişti. Buna ek olarak verilen aranın 30 Nisan’a kadar uzatıldığı Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk tarafından duyuruldu. LGS için hazırlık yapan öğrencilere hazırlamış olduğumuz günlük LGS ders çalışma programı çizelgelerini sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Eğitim faaliyetlerine ara verilmesi hepimiz için üzücü olsa da bu tatili fırsata çevirmek sizlerin elinde. Bu tatili iyi geçiren, rakipleri vaktini boşa harcarken ders çalışan LGS öğrencilerinin rakiplerinin önüne geçmek için çok büyük bir fırsata sahip olduğunu düşünüyorum. Sizler için hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programı çizelgelerini aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Sizlere tavsiyem hazırlamış olduğumuz LGS Ders çalışma programı çizelgelerini kendinize göre kişiselleştirmeniz ve günü gününe mutlaka uygulamanız. Programda hangi saatte ne yapmanız gerektiği yazmıyor bunu siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programında sizin günlük yapmanız gerekenler yazıyor. Sizlere tavsiyem güne olabildiğince erken başlayarak ders çalışma programında yazanları uygulama başlamak. LGS ders çalışma programına ek olarak aşağıdaki linklerden LGS konu başlıkları tablosuna da ulaşabilirsiniz. Bu tabloda LGS’de tüm 8. sınıf konuları yer alıyor fakat siz LGS’de okulda işlemiş olduğunuz konulardan sorumlusunuz. Bu tabloyu kullanarak eksik olduğunuz konu başlıklarını tespit edebilirsiniz. Sizlere tavsiyem çalıştığınız konu başlıklarını tabloyu kullanarak işaretleyin ve işaretlenmemiş olan eksik konularınızın üzerine konu anlatımlarını ve soru çözümlerini kullanarak daha fazla düşün.

LGS Ders Çalışma Programı Çizelgesini buradan indirebilirsiniz.

LGS konuları tablosunu buradan indirebilirsiniz.

Programı isterseniz kendinize göre ayarlayarak kişiselleştirebilirsiniz. Umarım program sizler için faydalı olur ve hedeflerinize ulaşma konusunda sizlere yardımcı olur.

Sitemiz üzerinden denemelerde kaç puan aldığını buradan hesaplayabilirsiniz.

LGS’ye kaç gün kaldığını buradan öğrenebilirsiniz.

 

Author

Yusuf TAŞÇI