Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

30 Nisan’a kadar okullar tatil, LGS ders çalışma programı çizelgemiz hazır !!

Ülkemizde de yayılmaya başlayan Covid-19 salgını sebebiyle eğitim öğretim faaliyetlerine 2 hafta ara verilmişti. Buna ek olarak verilen aranın 30 Nisan’a kadar uzatıldığı Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk tarafından duyuruldu. LGS için hazırlık yapan öğrencilere hazırlamış olduğumuz günlük LGS ders çalışma programı çizelgelerini sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Eğitim faaliyetlerine ara verilmesi hepimiz için üzücü olsa da bu tatili fırsata çevirmek sizlerin elinde. Bu tatili iyi geçiren, rakipleri vaktini boşa harcarken ders çalışan LGS öğrencilerinin rakiplerinin önüne geçmek için çok büyük bir fırsata sahip olduğunu düşünüyorum. Sizler için hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programı çizelgelerini aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Sizlere tavsiyem hazırlamış olduğumuz LGS Ders çalışma programı çizelgelerini kendinize göre kişiselleştirmeniz ve günü gününe mutlaka uygulamanız. Programda hangi saatte ne yapmanız gerektiği yazmıyor bunu siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programında sizin günlük yapmanız gerekenler yazıyor. Sizlere tavsiyem güne olabildiğince erken başlayarak ders çalışma programında yazanları uygulama başlamak. LGS ders çalışma programına ek olarak aşağıdaki linklerden LGS konu başlıkları tablosuna da ulaşabilirsiniz. Bu tabloda LGS’de tüm 8. sınıf konuları yer alıyor fakat siz LGS’de okulda işlemiş olduğunuz konulardan sorumlusunuz. Bu tabloyu kullanarak eksik olduğunuz konu başlıklarını tespit edebilirsiniz. Sizlere tavsiyem çalıştığınız konu başlıklarını tabloyu kullanarak işaretleyin ve işaretlenmemiş olan eksik konularınızın üzerine konu anlatımlarını ve soru çözümlerini kullanarak daha fazla düşün.

LGS Ders Çalışma Programı Çizelgesini buradan indirebilirsiniz.

LGS konuları tablosunu buradan indirebilirsiniz.

Programı isterseniz kendinize göre ayarlayarak kişiselleştirebilirsiniz. Umarım program sizler için faydalı olur ve hedeflerinize ulaşma konusunda sizlere yardımcı olur.

Sitemiz üzerinden denemelerde kaç puan aldığını buradan hesaplayabilirsiniz.

LGS’ye kaç gün kaldığını buradan öğrenebilirsiniz.

 

Author

Yusuf TAŞÇI

Comments (16)

 1. muharrem
  Mart 26, 2020 Cevapla

  ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER BUNU DÜNDEN BERİ BEKLİYORDUM:) 🙂

 2. Arif Onur Aslan
  Mart 26, 2020 Cevapla

  Çok fazla soru yazmışsın oysaki bir videonda 280 soru yeterli diyorsun o yüzden lütfen soru sayılarını azalt.

 3. Kağan Boztepe
  Mart 26, 2020 Cevapla

  günde kaç soru cozmemiz gerektigini de yazarsan sevinirim

 4. Ozan
  Mart 26, 2020 Cevapla

  2020 Lgs konu listesi yanlış galiba

 5. Hilmi Şıvkın
  Mart 26, 2020 Cevapla

  Seni örnek alıyorum ve seni seviyorum eğer kayseride yaşıyorsan seninle buluşabilirmiyiz.

 6. boşver
  Mart 26, 2020 Cevapla

  çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sağol yusufçuğummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 7. Eda
  Mart 26, 2020 Cevapla

  kayıt olamıyorum.
  anasayfa açılmıyor

 8. Tunç
  Mart 26, 2020 Cevapla

  yusuf 8. sınıfa gidiyordumda bana önereceğin bir test kitabı varmı türkçe olur fen olur farketmez ? yarın alıcam

 9. Eren
  Mart 26, 2020 Cevapla

  İsem çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak, cevpalarsan sevinirim iyi günler.

 10. Baran
  Mart 26, 2020 Cevapla

  En iyi ders çalışma programı

 11. Efe
  Mart 26, 2020 Cevapla

  Yusuf, LGS konuları hatalı. Sınavda sadece 1. dönemin konuları yer alacak. Çıkacak konular tablosunu güncellersen sevinirim.

 12. Elif
  Mart 27, 2020 Cevapla

  Yüklediğin lgs konuları değişti yenisini yükler misin?

 13. MuhammedTaha
  Mart 27, 2020 Cevapla

  Yusuf ellerine sağlık çok güzel olmuş.
  Gerçekten sen bu işi biliyorsun.

 14. melisa
  Mart 27, 2020 Cevapla

  ya abi soru sordum cevabımı alamadım biraz ilgili olun

 15. Okul
  Mart 27, 2020 Cevapla

  Teşekkkkkkürlerrr

 16. LGS Konuları Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Açıklandı... - sinavdayim.net
  Mart 31, 2020 Cevapla

  […] LGS’ye hazırlananlar için hazırlamış olduğum LGS ders çalışma programına buradan ulaşabilirsiniz. LGS denemeleriniz de kullanabileceğiniz puan hesaplama motoruna buradan, […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir