Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

Ocak Ayı Ders Çalışma Programı

Hepinize merhabalar… Ocak ayı için hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programımız yayında. Bu programı kullandığınızda hem yeni öğrenmiş olduğunuz konuları pekiştirebileceksiniz, hem de ilk dönem boyunca işlediğiniz konuları tekrar edebileceksiniz.

LGS’de Hedefi Yüksek Olanlar için Önerdiğimiz 1. Dönem Tekrar Kitapları

Liselere geçiş sınavında (LGS) hedefiniz yüksek ise mutlaka tekrar yaparak ilerlemelisiniz. Önümüzdeki yarı dönem tatili birinci dönemde işlenen konuları tekrar etmek için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bizler de sizlere bu tatilde çözmeniz için bazı önerilerde bulundur. Önerdiğimiz tüm kitaplar kendi sayfamızda mevcuttur. Dilediğiniz gibi alıp çözmeye başlayabilirsiniz.

Sizlere önermiş olduğumuz kitaplar şu şekilde:

LGS Ocak Çalışma Programı – 1. Dönem Tekrar Programı

Hazırlamış olduğumuz programı buradan indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra yazıcıdan çıktı alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı düzenlik olarak kullanmanızı ve kendi çalışma durumunuzu takip etmenizi öneriyoruz. Sitemizde her ay düzenli olarak ders çalışma programları yayınlıyoruz. Bu programlardan haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Hepinize mutlu yıllar dileriz…

sinavdayim.net

Author

user