Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
YAYINLANMA TARİHİ
Ekim 21, 2020
KATEGORİ
EĞİTİM
SÜRÜM
1.0.1

Çalışma Günlüğüm LGS, TYT ve AYT gibi sınavlara hazırlanırken çalışma durumunuzu rahatlıkla takip edebileceğiniz bir uygulamamız. Toplamda dört haftalık bir çalışma sonrasında ortaya çıkan ve hala da geliştirmeye devam ettiğimiz uygulamamıza gelin biraz daha yakından bakalım. Bu yazımızda uygulamamız hakkında sizler için gerekli olan tüm detayları öğreneceksiniz.

Çalışma Günlüğüm uygulaması Android ve iOS ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Uygulamamızı indirmek için sayfanın en altında bulunan Google Play Store ve Apple App Store linklerimize tıklayabilirsiniz.

01. Çalışma Günlüğüm Ne işe yarar?

Çalışma Günlüğüm uygulamasına  günlük çözdüğünüz soru sayısını girerek hafta sonunda ne kadar ilerleme kaydettiğinizi görebilirsiniz. Bu sayede kendinize hedefler belirleyip bu hedefe ulaşmak için kaç soru çözmeniz gerektiğini hesaplayabilirsiniz. Uygulamamız sizlerin çözmüş olduğunuz sorulara göre sizlere önerilerde bulunmaktadır.

Çalışma Günlüğüm uygulamasının istatistikler panelinde uygulamamızın sizler için hazırlamış olduğu grafiklere ve istatistiksel verilere göz atabilirsiniz. Uygulamamıza gelecek olan güncellemeler ile çözmüş olduğunuz denemelerin sonuçlarını da uygulamamız vasıtasıyla analiz edebileceksiniz. Çok daha fazlası için Çalışma Günlüğüm uygulamasına göz atmayı unutmayın.

02. Çalışma Günlüğüm Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Çalışma Günlüğüm uygulamamızı kullanmak gerçekten çok basit. Uygulamayı yükledikten sonra ilk başta hangi sınava hazırlandığınızı seçmeniz gerekiyor. LGS veya TYT-AYT hangisine hazırlandığınızı seçtikten sonra karşınıza ana ekran geliyor. Bu ekranda son 7 gün içerisinde çözdüğünüz ortalama soru sayısını, en fazla hangi dersten soru çözdüğünüzü ve bugün çözdüğünüz soru sayısını görebilirsiniz. Bu verilerin daha ayrıntılı haline göz atmak için İstatistiklerim sayfasına girmeniz yeterli.

Günlük çözdüğünüz soru sayısını girmek için Soru Ekle butonuna basıp derslerin bulunduğu sayfaya girmeniz gerekiyor. Bu sayfada hangi dersten kaç soru çözdüyseniz onu girip kaydete basmanız gerekiyor. 

İstatistiklerim sayfasında ise son 3 günlük ne kadarlık bir  performans artışınız olduğunu, en az ve en çok hangi dersten soru çözdüğünüzü gösteren bir tablo bulunmakta. Dilerseniz  her ders için ayrı ayrı hazırlanmış haftalık soru sayısına ve son 3 günlük performans artışınıza da ulaşabilirsiniz. 

Tüm bu veriler benim ne işime yarayacak derseniz haftalık çözdüğünüz soru sayısını göz önüne alarak bir sonraki hafta için kendinize hedefler belirleyebilir veya hangi derse daha çok çalışmanız gerektiğine karar verirken bunları göz önünde bulundurabilirsiniz.

03. Çalışma Günlüğüm Uygulamasını İndirin

Çalışma Günlüğüm uygulamasını hem Google Play Store hem de Apple App Store üzerinden indirerek telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra da “Çalışma Günlüğüm” uygulamasına puan vererek uygulamamızın gelişimine destek olabilirsiniz. Uygulamamızın mağaza sayfalarına ulaşmak için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

Çalışma Günlüğüm ile beraber yine bizim geliştirmiş olduğumuz “Pomodoro Sayacı” uygulamasını da kullanılmasını öneriyoruz. Bu uygulamayı Pomodoro Tekniği ile ders çalışırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pomodoro Sayacı uygulamamız ve diğer uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.