Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Published
May 15, 2018
Category
Marketing / Optimization
client
Oceanthemes

FLY & AWAY yaptığımız ilk oyun olup toplamda yedi günlük bir sürenin sonunda tamamladığımız ve hala da güncellemeler gelmektedir.Bu oyun Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Programlama dili olarak da C# kulllanılmıştır. Oyundaki görsel boje ve grafikleri Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator kullanılarak tasarlanmıştır.Oyun göz yormayan eşsiz bir tasarıma sahiptir. Bu durum oyunun uzun bir süre sıkılmadan oynanabilmesini sağlamaktadır.

01. Oyunun Amacı

Oyunumuz amacı engellere takılmadan uçabildiğiniz kadar uzaklara uçmaktır. Aynı zamanda uçuşunuz sırasında karşınıza çıkan objeleri de toplayarak fazladan puan kazanabilirsiniz ve oyun sonunda almış olduğunuz puanın daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz.

02. Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak gerçekten çok kolay karakterinizin engellere değmeden geçmesi için parmağınız yardımıyla aşağı ya da yukarı çekmeniz gerekiyor. İlerlerken topladığınız objeler sayesinde daha yüksek skorlarla ulaşabilir ve arkadaşlarınız ile yarışabilrisiniz.

03. FLY & AWAY Oyununu İndirin

FLY & AWAY oyununu hem Google Play Store hem de Apple App Store üzerinden indirerek telefonunuzda ya da tabletinizde oynayabilirsiniz. Oynadıktan sonra da FLY & AWAY oyununa puan vererek oyunumuzub gelişimine destek olabilirsiniz. Şu an oyunumuz haricinde geliştirdiğimiz iki tane daha uygulama bulunuyor. Çalışma Günlüğüm ve Pomodoro Sayacı uygulamalarının da kullanılmasını öneriyoruz. Bu uygulamaları ders çalışırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.