Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

Ramazan Ayı için LGS Ders Çalışma Programı

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ister istemez ders çalışma düzenimiz başta olmak üzere günlük hayatta yapmış olduğumuz birçok aktivitenin düzeni değişiyor. Bizler de bu sebeple LGS için hazırlık yapmakta olan öğrenciler için bir ders çalışma programı hazırladık. LGS için hazırlık yapan öğrencilere hazırlamış olduğumuz günlük LGS ders çalışma programı çizelgelerini sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Halihazırda eğitim faaliyetlerine ara verilmesi hepimiz için üzücü olsa da bu tatili fırsata çevirmek sizlerin elinde. Bu tatili iyi geçiren, rakipleri vaktini boşa harcarken ders çalışan LGS öğrencilerinin rakiplerinin önüne geçmek için çok büyük bir fırsata sahip olduğunu düşünüyorum. Sizler için hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programı çizelgelerini aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Sahura Kadar Ders Çalışmak?

Bana en çok sorulan soruya buradan da cevap vereyim. Sahura kadar uyanık kalıp ders çalışmalı mıyız? Ben geçtiğimiz sene denediğimde açıkçası gündüz çalışmalarımın daha verimli olduğunu gördüm. Bu sebeple sonrasında tekrardan denemedim. Siz kendiniz için hangisinin daha verimli olacağını düşünüyorsanız o şekilde bir planlama yapabilirsiniz.

Sizlere en önemli tavsiyem hazırlamış olduğumuz LGS Ders çalışma programı çizelgelerini kendinize göre kişiselleştirmeniz ve hergün dikkatli bir şekilde mutlaka uygulamanız. Programda hangi saatte ne yapmanız gerektiği yazmıyor bunu siz kendi alışkanlıklarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz LGS ders çalışma programında sizin günlük yapmanız gerekenler yazıyor. Sizlere tavsiyem sabaha kadar uyanık kalmak yerine güne olabildiğince erken başlayarak ders çalışma programında yazanları uygulama başlamak. LGS ders çalışma programına ek olarak aşağıdaki linklerden LGS konu başlıkları tablosuna da ulaşabilirsiniz. Bu tabloda LGS’de tüm 8. sınıf konuları yer alıyor fakat siz LGS’de okulda işlemiş olduğunuz konulardan sorumlu olacaksınız. Bu tabloyu kullanarak eksik olduğunuz konu başlıklarını belirleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem çalıştığınız konu başlıklarını tabloyu kullanarak işaretleyin ve işaretlenmemiş olan eksik konularınızın üzerine konu anlatımlarını ve soru çözümlerini kullanarak eksikliklerinizi giderin.

LGS Ders Çalışma Programı Çizelgesini buradan indirebilirsiniz.

LGS konuları tablosunu buradan indirebilirsiniz.

Programı isterseniz kendi planlamalarınıza göre ayarlayarak kişiselleştirebilirsiniz. Umarım program sizler için faydalı olur ve hedeflerinize ulaşma konusunda sizlere yardımcı olur.

Sitemiz üzerinden denemelerde kaç puan aldığını buradan hesaplayabilirsiniz.

LGS’ye kaç gün kaldığını buradan öğrenebilirsiniz.

Author

Yusuf TAŞÇI