Ana sayfa » Yorum Sayfası Hizmet Politikası

Yorum Sayfası Hizmet Politikası

1. SINAVDAYIM:NET Yorum Sayfasında; Sadece gerçek şahıs yorumları yayınlanmaktadır.

2. Yorum yazılarında, küfür, hakaret, alay ve küçük düşürücü ibareler bulunan yorumlara yer verilmemektedir. Ayrıca gerçek dışı, reklam veya karalama amaçlı yazılan yorumlar site editörü tarafından yayınlanmamaktadır.

5. Yorumların tümü site editörü tarafından incelendikten sonra onaylanmaktadır. Bazı yorumlarda cümle düşüklükleri, anlam bozuklukları yada karmaşa yol açacak anlatımlar site editörü tarafından düzeltilebilmektedir. Site editörü yorumlarda yazılan yazılarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6. Herhangi bir hizmet ile alakalı şikayet bildirimi yapılmış yorumlar; Araştırma ve Çözüm aşamalarında yayınlanmaz. Konunun gerçekliği araştırıldıktan sonra çözüm aşamasına gelinir ve müşterimizin sorunu çözüme kavuşturulur. Hükümsüz kalan yorum yorum sahibine bilgi verilerek kaldırılır.

7. Yorum sayfalarının tüm yayın hakları sinavdayim.net’e aittir. SINAVDAYIM:NET Yorum/ Değerlendirme yapan kullanılanıcıların yorumlarını kabul etmekte yada etmemekte özgürdür. Yorum yazan kullanıcı yorumun yayınlanması yada yayınlanmaması ile ilgili herhangi bir yaptırımda bulunamaz.